انواع چاپ لیبل میوه

انواع چاپ لیبل میوه را بشناسید. چاپ لیبل میوه و یا همان چاپ برچسب‌ انگشتی به شکل برچسب‌های ظریفی است که بر روی میوه و سبزیجات چسبانده می‌شود. از نظر طراحی، شکل و نوع کارکرد لیبل میوه، با سایر لیبل‌ها تفاوت دارد. برای چاپ لیبل میوه از روش‌های مختلفی استفاده می‌شود که هر کدام از آنها با کمک دستگاه‌های خاصی چاپ شده و برش می خورند. انواع چاپ لیبل میوه برای هر مشتری بسته به نوع محصولی که قصد فروشش را دارد و متناسب با فضای نگهداری محصول فرق می کند.

معرفی انواع لیبل میوه

لیبل میوه معمولاً از سه جنس کاغذی، پی‌وی‌سی و متالایز ساخته می‌شوند که در حالت کلی یک بخش زیرین و یک بخش رویی دارند. بنا به نوع استفاده، شرایط نگهداری و مدت زمان حمل، از لیبل‌های مختلفی برای میوه و سبزیجات استفاده می‌شود.

تاجران میوه باید در زمینه شرایط نگهداری و حمل میوه اطلاعات کاملی داشته باشند تا لیبل متناسب با آن را بتوانند تهیه کنند. لیبل‌های تهیه شده باید دوام خوبی در برابر رطوبت و تغییرات دمایی داشته باشند.

از طرفی به دلیل چسبانده شدن لیبل بر روی سطح میوه، باعث تغییر در کیفیت و ساختار میوه نشوند.

برای چاپ لیبل در ارومیه کلیک کنید.

جنس کاغذی لیبل میوه

لیبل میوه در جنس‌های مختلفی تولید می‌شود که یک نوع پرفروش و پرطرفدارتر از آن جنس کاغذی لیبل میوه است. قیمت ارزان و روش چاپ آسان لیبل میوه باعث شده که این محصول طرفداران زیادی داشته باشد و برای میوه‌هایی با درجات کیفی مختلف از آن استفاده کنند.

به راحتی می‌توانید با هر نوع طرح و اندازه‌ای که می‌خواهید، لیبل میوه را سفارش دهید. شرکت انصار پرینت می‌تواند در کمترین زمان این محصول را برای شما تهیه کند.

لیبل‌هایی با جنس کاغذی به پوشش خاصی نیاز ندارند، اما زمان آماده‌سازی آنها خیلی کم است. نحوه برش لیبل های کاغذی بسیار ساده است و همین باعث شده که در بازار مورد استقبال و توجه خاصی قرار بگیرند.

انواع چاپ لیبل میوه
انواع چاپ لیبل میوه

جنس متالایز لیبل میوه

جنس متالایز لیبل همیشه کیفیت بالایی داشته و جزو مقاوم‌ترین نوع لیبل در برابر رطوبت و تغییرات دمایی است. لیبل میوه با جنس متالایز جدا از آنکه دوام و مقاومت بالایی دارد، از نظر شکل ظاهری بسیار زیباست. استفاده از لیبل میوه بر روی میوه‌ها و سبزیجات می‌تواند ظاهر مناسبی به آنها بدهد.

لیبل متالایز بسیار خاص و براق بوده و مثل فلز می‌درخشد، به همین خاطر به آن لیبل متالایز می‌گویند. لیبل متالایز در دو نوع مات و براق قابل چاپ است و حالت‌های طلایی و نقره‌ای به خود می‌گیرد.

لیبل متالایز در کل دنیا جزو مقاوم‌ترین، با کیفیت‌ترین و زیباترین نوع لیبل‌های چاپ شده است که استفاده از آن به عنوان برچسب میوه می‌تواند هم مقاومت خوبی در برابر رطوبت داشته باشد و هم از نظر ظاهری، زیبایی خاصی به آن بدهد. به دلیل ویژگی‌های ظاهری ذکر شده، معمولاً قیمت لیبل متالایز کمی بالاتر از سایر لیبل‌هاست.

جنس pvc  لیبل میوه

یک نوع لیبل میوه پرمصرفی که می‌توانیم در بازار مشاهده کنیم، با جنس پی‌وی‌سی است. لیبل میوه با جنس پی‌وی‌سی مقاومت بالایی در برابر حرارت، رطوبت و یا خراش دارد. به همین خاطر برای آن دسته از میوه‌هایی که مدت زمان زیادی باید در سردخانه نگهداری شوند و یا قرار است به نقاط دوری حمل شوند، استفاده از لیبل میوه با جنس پی‌وی‌سی مناسب است.

مقاومت لیبل Pvc نسبت به لیبل کاغذی بیشتر بوده و از آن طرف قیمت بالاتری هم دارد. ویژگی بسیار مثبت لیبل میوه جنس پی‌وی‌سی در آن است که در هر نوع محیطی که قرار بگیرد، بدون هیچگونه آسیب و تغییری باقی مانده و ظاهر اولیه خود را می‌تواند حفظ کند.

 

ویژگی لیبل کاغذی لیبل متالایز لیبل پی وی سی
مقاومت کم متوسط زیاد
ضد آب خیر بله بله
ضد پارگی کم متوسط بالا
مقاومت شیمیایی کم متوسط بالا
قیمت ارزان متوسط گران
قابلیت چاپ خوب عالی خوب
جنس کاغذ فویل آلومینیوم یا پلی استر وینیل (PVC)
کاربرد مصارف عمومی، بطری‌های آب، ظروف یکبار مصرف لوازم آرایشی، بطری‌های لوکس، برچسب‌های امنیتی سطوح صنعتی، لوازم خانگی، فضای باز

حرف آخر

استفاده از لیبل میوه در هر نوع کسب و کاری می تواند باعث تبلیغات برند شما شود. لیبل‌های میوه نوع بی نظیر و جذابی از لیبل‌ها هستند که در هر نوع میوه و سبزیجاتی می‌توان استفاده کرد. شرکت چاپ انصار انواع متعددی از لیبل میوه را در هر نوع جنس، اندازه و طرحی می‌تواند برای شما چاپ کند. مهمتر اینکه انجام این کارها در کمترین زمان و با پایین ترین قیمت کل بازار انجام می شود. اگر می خواهید از رقیبان خود پیشی بگیرید، لیبل‌های انصار چاپ می‌تواند شروع پیشرفت شما باشد.