چاپ لیوان در ارومیه

چاپ روی لیوان و بشقاب با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت ها از خدمات دیگر چاپ انصار میباشد.

از نوشیدن در فنجان های شخصیتان لذت ببرید

 

چاپ روی لیوان در ارومیه

چاپ عکس روی لیوان و همچنین تولید لیوان تبلیغاتی در ایران و البته در اکثر نقاط جهان به عنوان یک فاکتور تبلیغاتی بسیار عالی و کاربردی مطرح بوده و بیشترین میزان استفاده را داشته است

انواع لیوان و بشقاب

ما این امکان را برای شما فراهم میکنیم که بتوانید انواع مختلف طرح ها و نوشته ها و یا عکس های شخصیتان را بر روی انواع لیوان های سفید ساده، جادویی ،، مشکی،دسته قلبی، دسته رنگی و  طلایی و نقره ای و بشقاب …چاپ کنید و به دوستانتان هدیه دهید.

 

آیا این لیوان ها قابل شسشتو میباشند؟

شاید این سوال همیشه ذهنتان را درگیر کند که آیا این لیوان ها قابل شستشو هستند یا دوام رنگ چاپ لیوان چگونه است؟ این لیوان ها با رنگهای مختلف و با کیفیت چاپ بی نظیر کاملا قابل استفاده و شستشو نیز می باشد و در مایکروفر نیز میتوان استفاده کرد و قدرت تحمل گرمای بالایی دارند. و دوام بالائی داشته و در دراز مدت موجب صرفه جوئی در هزینه ها میگردد.

 

چاپ لیوان در ارومیه

چاپ ماگ تبلیغاتی در ارومیه

پرطرفدارترین لیوان یا ماگ و پر فروش ترین تبلیغاتی که در دنیا مورد توجه ویژه ای قرار گرفته است لیوان سرامیکی ساده می باشد. این لیوان ها کیفیت بسیار بالائی دارند و رنگ ها را به بهترین شکل نمایش می دهند.همچنین به علت ساختار و نحوه ی تولید، چاپ این لیوان ها با شستشو از بین نمی رود و دوام بسیار زیای دارد.

 

 

 

 

چاپ لیوان سرامیکی در ارومیه

چاپ روی لیوان سفید سرامیکی پرفروش ترین و پر استفاده ترین انواع ماگ مورد استفاده در ایران می باشد. این لیوان ها به علت کیفیت بسیار بالا قابلیت چاپ لوگو و هر نوع عکس با هر نوع درجه ی رنگ را دارد. نتیجه ی نهائی فوق العاده است و از داشتن چنین لیوانی با لوگو و یا نوشته ی مورد علاقه ی خود بی نهایت احساس لذت خواهید کرد

 

چاپ لیوان در ارومیه

در این مطلب می خواهیم در مورد چاپ لیوان در ارومیه صحبت کنیم. چاپ تصاویر دیجیتال بر روی لیوان با استفاده از عکس هایی که مورد علاقه شما هستند می تواند به عنوان بهترین کادو برای دوستان و خانواده شما استفاده شود. از مزیت های خرید لیوان با چاپ دیجیتال به عنوان هدیه می توان به قیمت مناسب و امکان چاپ طرح ها و نقش های مختلف اشاره کرد. امروزه تکنولوژی پیشرفت زیادی کرده و این امکان را به ما می دهد که بتوانیم هر تصویری که دوست داریم روی لیوان ثبت کنیم و به عزیز ترین آدم های زندگیمان آن را هدیه کنیم. با این کار شخص مورد علاقه شما با هر بار نوشیدن از آن لیوان حس بی نظیری را در وجود خود احساس می کند چراکه تصویری که روی لیوان چاپ شده، خاطره ی ثبت شده ای را به نمایش می ‌گذارد.

چاپ روی لیوان سفید سرامیکی در ارومیه

یکی از پرفروش ترین انواع لیوان های چاپی، لیوان های سفید سرامیکی است. این لیوان ها به خاطر اینکه هزینه های اولیه شان از لیوان های چاپ دیجیتال پایین تر است، کاربرد بیشتری دارند. دقت کنید که کیفیت چاپ روی لیوان های سرامیکی بسیار بالا است زیرا محدودیت رنگی برای چاپ روی آنها وجود ندارد. نوع چاپ روی این لیوان ها به شکلی است که به هیچ عنوان در گذر زمان رنگ آن پاک نخواهد شد. این مدل لیوان کاملا قابل شستشو است اما توصیه می کنیم برای شستن آن از ماشین ظرفشویی استفاده نکنید.

چاپ روی لیوان حرارتی و جادویی

لیوان های حرارتی به خاطر جذابیتی که دارند جزو لیوان های پرطرفدار در بازار محسوب می ‌شود. این لیوان ها در ابتدا رنگ مشکی ای داشته و طرح مشخصی روی خود ندارند و بعد از اینکه داخل لیوان آب جوش ریخته می شود، سطح آن در عرض چند ثانیه سفید شده و طرح دلخواه زیر آن چاپ می شود. چاپ روی لیوان های حرارتی محدودیت رنگ دارد و تمامی رنگ های شفاف و درخشنده بر روی آنها چاپ می شود.

چاپ روی فنجان سفید و حرارتی

یکی از کالاها و محصولات بسیار شیک و زیبا فنجان های سفید و حرارتی است که روی آنها چاپ انجام شده است. این فنجان ها با نام نیم ماگ هم شناخته می ‌شود که از لحاظ سایز تقریباً نصف لیوان های معمولی است و برای استفاده شخصی مناسب خواهد بود. چاپ روی این فنجان ها بسیار با کیفیت است و محدودیت رنگ ندارد.

 

چاپ روی لیوان دسته رنگی یا داخل رنگی

یکی دیگر از لیوان های چاپ دیجیتال که در بازار وجود دارد لیوان های دسته رنگی و داخل رنگی است. این لیوان ها مشابه لیوان های سفید سرامیکی تولید می شود با این تفاوت که زیبایی بیشتری دارند. چاپ روی لیوان هایی که دسته ی رنگی دارند اغلب برای شرکت های تجاری جهت چاپ طرح و لوگو مناسب است. چاپ روی این لیوان ها محدودیت رنگی ندارد و تمامی رنگ های بسیار شفاف و درخشنده روی آنها چاپ می گردد. شما می توانید از چاپ لیوان در ارومیه با استفاده از این مدل لیوان ها برای تبلیغات برند تان استفاده کنید.

چاپ روی لیوان اکلیلی

این مدل لیوان های بسیار خاص به خاطر رنگ زیبایی که دارند جلوه فوق العاده تری را به لوگوی چاپی برند شما خواهند داد. دقت کنید که لیوان های اکلیلی قسمت سفید عکس مورد نظر شما را چاپ نمی کند و آن قسمت به رنگ های طلایی، نقره ای و غیره نمایان می شود.

بهترین کیفیت و ماندگاری چاپ عکس روی ماگ

در ادامه مطلب می خواهیم در مورد کیفیت و ماندگاری چاپ عکس روی لیوان صحبت کنیم. دقت کنید که در این بخش کیفیت و جنس خود لیوان را در نظر نخواهیم گرفت و در ابتدا به مبحث ماندگاری چاپ می ‌پردازیم.
اولین نکته در این بخش این است که بیشترین ماندگاری چاپ مربوط به لیوان هایی است که با استفاده از روش چاپ کوره ای تصاویر بر روی آنها چاپ می شود. در این مدل چاپ از رنگ های مخصوص کوره و دمای ۸۵۰ درجه سانتی گراد استفاده می کنند در نتیجه رنگ به شکل کامل به لعاب لیوان نفوذ کرده و در نهایت تحت تاثیر هیچ چیزی پاک نمی شود و ماندگاری همیشگی دارد. لیوان هایی که با چاپ کوره ای چاپ می ‌شوند در مقابل شستشو ماشین ظرفشویی، آتیش و خط مقاومت بالایی دارند. در مقابل لیوان هایی که با استفاده از چاپ سابلیمیشن، یووی و تامپو تولید می‌ شوند به نسبت چاپ کوره ای ماندگاری کمی دارند.

 

در ادامه بر اساس میزان ماندگاری و مقاومت، لیوان ها با چاپ های مختلف را دسته بندی می کنیم:

• لیوان با چاپ کوره ای
• لیوان با چاپ سابلیمیشن
• لیوان با چاپ یووی
• لیوان با چاپ تامپو

البته در نظر داشته باشید که کیفیت چاپ لیوان در ارومیه با ماندگاری آن متفاوت است. لیوان هایی که با استفاده از چاپ دیجیتال یا سابلیمیشن تولید می شوند بهترین کیفیت چاپ را در خروجی ارائه می کنند.
در این مدل چاپ محدودیت طرح و رنگ وجود ندارد و می توان ظریف ترین طرح ها را با بهترین کیفیت و رنگ چاپ کرد. از نظر کیفیت مدل چاپ کوره ای و یووی ضعیف تر از چاپ دیجیتال عمل می کند. اگر کیفیت چاپ برای شما مهم تر از ماندگاری آن است پیشنهاد می کنیم لیوان های تولید شده با چاپ کوره ای را تهیه کنید.

 

بهترین لیوان از نظر جنس

لیوان ها از نظر جنس و مشخصات درجه کیفی متفاوتی دارند. به طور کلی لیوان هایی که روی آنها چاپ دیجیتال انجام می شود مثل لیوان های وارداتی کیفیت بیشتری دارند. دقت کنید که در این بخش کیفیت ساخت لیوان مطرح نیست و موضوع چاپ جدا بیان می شود. به نسبت اینکه لیوانتان تولید داخل باشد یا جزو نمونه های وارداتی باشد کیفیت ساخت آن متفاوت خواهد بود.

 

کلام آخر

قیمت چاپ لیوان در ارومیه براساس فاکتور های مختلفی اعم از نوع چاپ و جنس لیوان متغییر خواهد بود. در نتیجه شما باید براساس این فاکتور ها قیمت لیوان چاپیتان را مشخص کنید. ما در چاپخانه انصار می توانیم بر روی انواع مختلف لیوان طرح ها و عکس های دلخواه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین قیمت چاپ و آماده کنیم. در صورت لزوم برای مشاوره در خرید می توانید با کارشناسان وب سایت ما تماس حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *