چاپ آگهی ترحیم در ارومیه

چاپ آگهی ترحیم در ارومیه جزو خدماتی است که به تمامی هموطنان در چاپ انصار ارومیه به شکل غیر حضوری ارائه می شود. بازدید کنندگان محترم باید بدانند که در وهله اول ما مصیبت وارد شده را به شما و خانواده محترم تسلیت می گوییم و برای بازماندگان طلب صبر برای مرحوم طلب آمرزش و شادی داریم. در ادامه باید ذکر کنیم که آگهی ها و اعلامیه های ترحیم در مرکز چاپ انصار با استفاده از دستگاه های چاپ دیجیتال با کیفیت بالایی تولید می شوند. علاوه بر آن برای چاپ اطلاعیه ترحیم نمونه های از قبل طراحی شده ای وجود دارد که تمامی این طرح ها کیفیت بسیار بالایی دارند و شما می توانید بر اساس سلیقه طرح مورد نظر خودتان را انتخاب و به چاپ برسانید.

 

چاپ آگهی ترحیم در ارومیه

چاپ اعلامیه ترحیم در ارومیه

نکات مهم برای چاپ آگهی ترحیم در ارومیه وجود دارد که لازم است آنها را بدانید. این موارد می‌تواند به شما کمک کند تا یک اعلامیه مناسب و درخور مراسم تان انتخاب کنید. از مهم ترین نکاتی که روی فرآیند چاپ آگهی ترحیم تاثیر می گذارد می توان به موارد زیر اشاره کرد : ابعاد اعلامیه: به طورکلی آگهی های ترحیم روی برگه های A3 و A4 چاپ می شود. برگه های A4 در برابر مدل A3 ابعاد کوچکتری دارد بنابراین شما باید متناسب با سلیقه ابعاد اعلامیه را انتخاب کنید.

 

انواع مختلف آگهی های ترحیم از نظر اندازه:

 1. آگهی ترحیم سایزA4 کاغذ تحریر (۲۹۷میلیمتر در ۲۱۰ میلیمتر)
 2. آگهی ترحیم سایزA3 کاغذ تحریر (۲۹۷میلیمتر در ۴۲۰ میلیمتر)
 3. آگهی ترحیم سایزA4 کاغذ گلاسه (۲۹۷میلیمتر در ۴۲۰ میلیمتر)
 4. آگهی ترحیم سایزA3 کاغذ گلاسه (۲۹۷میلیمتر در ۴۲۰ میلیمتر)

 

انواع مختلف آگهی های ترحیم از نظر اندازه:

 

 • جنس برگه: اعلامیه هایی که در چاپ انصار تولید و عرضه می شوند با دو جنس کاغذ گلاسه یا کاغذ تحریر هستند. دقت کنید که کاغذ های گلاسه به نسبت کاغذهای تحریر کیفیت بالاتری دارند در نتیجه به خاطر جنس بهتر کاغذ مورد نظر کیفیت چاپ هم بالاتر می رود. نکته‌ای که باید در مورد انتخاب نوع کاغذ به آن دقت کنید این است که مدل کاغذ انتخابی شما در قیمت تمام شده اعلامیه ترحیم تاثیر گذار است.

 

 • رنگ اعلامیه: اعلامیه ها معمولا به دو شکل رنگی و سیاه و سفید چاپ می شوند. آگهی های ترحیم رنگی از نظر ظاهری زیباتر هستند در نتیجه امروزه بیشتر مردم از آن استقبال می کنند. همچنین علاوه بر ظاهر زیبا آگهی های رنگی طرح های متنوع تری داشته و رنگ و لعاب زیباتری در مقایسه با اعلامیه های سیاه و سفید دارند.

 

 • طرح و متن اعلامیه: طرح ها و متن هایی که روی آگهی های ترحیم چاپ می‌شوند به طور کلی متغیر هستند. در وب سایت ما طرح های آماده برای ایده گرفتن وجود دارد که شما می توانید شعر، متن و طرح را به انتخاب خودتان سفارش دهید. در چاپ انصار شما این امکان را دارید که طرح خاصی را انتخاب کرده و درخواست چاپ آن را بدهید.

 

نکات مهم در چاپ آگهی ترحیم ارومیه

چاپ آگهی ترحیم در ارومیه جزو رسم های متداول در کشور ما برای اطلاع رسانی کردن به دوستان و آشنایان جهت اعلام خبر فوت یک عزیز است. در حقیقت خانواده متوفی و اطرافیان آن در زمان مراسم اعلامیه را چاپ می‌کنند. امروزه چاپ اعلامیه و آگهی ترحیم به شکل آنلاین و مجازی متداول تر شده است در نتیجه شما هم می توانید به شکل آنلاین طرح اعلامیه خودتان را انتخاب کنید. آگهی های ترحیم به دو شکل افقی و عمودی در ابعاد و اندازه های مختلف قابل سفارش هستند. همچنین جنس برگه اعلامیه بسته به سفارش مشتریان عزیز قابل تغییر است.

 

طراحی آگهی ترحیم در ارومیه

شما می توانید برای چاپ دیجیتال آگهی تان با استفاده از شماره هایی که در سایت موجود است با کارشناسان ما در ارتباط باشید. ما در چاپ انصار با استفاده از جدیدترین ماشین آلات چاپ، استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک و طراحی های جدید بهترین امکانات را برای چاپ آگهی های ترحیم عزیزان شما فراهم کردیم.

یک اعلامیه ترحیم باید چگونه باشد؟

یک اعلامیه ترحیم مناسب بهتر است که روی کاغذ گلاسه چاپ شود و تعداد اعلامیه های آن حداقل ۱۰۰ عدد باشد اما تعداد پایین تر از این هم به درخواست مشتری چاپ می شود. چاپ آگهی ترحیم در ارومیه بدون دخالت واسطه توسط چاپخانه انصار انجام می‌شود و ما این امکان را برای مشتریان خود قرار داده ایم که بتوانند راحت اعلامیه درخواستی را سفارش دهند.

 

نحوه سفارش آنلاین اعلامیه ترحیم ارومیه

به‌طورمعمول چاپ اعلامیه ترحیم با حداقل ۵۰ عدد صورت می گیرد و تیراژ هایی که کمتر از ۵۰ عدد باشند همان ۵۰ عدد حساب می شود. پیش از چاپ اعلامیه باید تایید طرح انتخابی مشتری انجام شود. کارشناسان ما می توانند با استفاده از راه های ارتباطی مختلف طرح انتخابی شما را چک کرده و تصحیح غلط املایی های احتمالی در متن ترحیم را انجام دهند. دقت کنید که بعد از تایید طرح و چاپ اعلامیه مورد نظر مشتری امکان تغییر در آگهی ترحیم وجود ندارد در نتیجه باید پیش از تایید با دقت فراوان تمامی موارد را روی آگهی ترحیم چک کنید. چاپ آگهی ترحیم در ارومیه جزو نیازهای بازماندگان است که با حساسیت بالایی انجام می‌شود بنابراین ما متن نمونه آگهی ترحیم را برای شما در سایت به نمایش گذاشتیم.

 

به خاطر این حساسیت بالا شما باید در انتخاب متن اعلامیه مناسب دقت فراوانی داشته باشید.

به طور کلی مراحل سفارش اعلامیه به شکل زیر انجام می پذیرد:

 • انتخاب متن ترحیم
 • انتخاب طرح مورد نظر
 • ارسال برای کارشناسان
 • هماهنگی جهت تائید طرح و تعداد درخواستی
 • تحویل اعلامیه در اسرع وقت

 

کلام آخر

در پایان مطلب باید بگوییم که انجام کارهای برگزاری مراسم ترحیم همواره فرآیندی زمان‌بر است و جزو دغدغه‌های اصلی خانواده‌ها به شمار می‌رود; بنابراین ما شرایطی را فراهم کردیم که برای چاپ اعلامیه نیاز به صرف زمان زیادی نداشته باشید. با سفارش آنلاین، به شکل فوری و بدون صرف وقت زیاد می توانید سفارش تان را انجام دهید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آگهی های ترحیم را درب منزل دریافت کنید.