چاپ قبض در ارومیه

در این مقاله قصد داریم درباره مبحث چاپ قبض در ارومیه صحبت کنیم. با توجه به پیشرفت صنعت دیجیتال امروزه بیش از گذشته تغییرات بنیادین در روند فرایند اداره کسب و کار ها به وجود آمده است. برای مثال از چند سال پیش تاکنون کارت های اعتباری به جای پول نقد مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین خرید و فروش کالاهای مختلف به شکل آنلاین و غیرحضوری موجب شده تا استفاده از رسید های دیجیتال به شکل گسترده تری مورد توجه قرار بگیرد اما هنوز هم دوران استفاده از قبض ها و رسید های کاغذی پایان نیافته و در بسیاری از کسب و کارها این رسیدها محبوبیت خاص خودشان را تاکنون حفظ کرده اند. برای موفقیت هر کسب و کاری جلب اعتماد مشتری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به همین خاطر همچنان کسب و کارها به چاپ قبض های مختلف مثل قبض پارکینگ، خرید موبایل، تحویل صندلی های اجاره ای و غیره نیازمند هستند. رسید های کاغذی نقش بسیار مهمی برای جلب اعتماد افراد دارد و به همین خاطر این مطلب را برای پرداختن به این مبحث اختصاص داده ایم.

چاپ قبض

چاپ انواع قبض و سررسید در موارد بسیاری کاربرد دارد؛ برای مثال زمانی که شما نمی توانید کالا، خدمات و محصولات را به شکل لحظه‌ای به مشتری ارائه کنید و باید یک پروسه برای تحویل آن طی شود، می توانید با استفاده از قبض و رسید علاوه بر دریافت اطلاعات شخصی مشتری و تاریخ ثبت سفارش یک رسید برای دریافت بیعانه مشتری تحویل دهید. علاوه بر آن باید بدانید که ارائه کننده رسید به شما به نحوی مشخص کننده صاحب خدمات محسوب می شود.

چاپ قبض در ارومیه و شهرهای مختلف کشور علاوه بر حفظ کلاس کاری، اعتماد مشتریان را هم افزایش می دهد. این موضوع که مشتری در مقابل دادن بیعانه و وجه به صاحب کسب و کار یک قبض با طراحی و چاپ قوی برای خدماتی که قرار است از کسب و کار مورد نظر دریافت کند، باعث می شود که به این اطمینان برسد که شما برای کسب و کار خود و مشتری ارزش قائل هستید.

همچنین ارائه رسید از سوی مجموعه ارائه دهنده خدمات و کالا سهولت کار خود کسب و کار را هم بیشتر می کند. شما می توانید به راحتی با استفاده از ارائه رسید و قبض هایی که ( در چاپ انصار چاپ و طراحی میشود ) به مشتری تمامی اطلاعات مشتری را در آینده پیدا کرده و مطالبات آن را پیگیری کنید. در این صورت دی ر تفاوتی نمی کند که کدام یک از نیروها و پرسنل مجموعه با مشتری مورد نظر در ارتباط بوده است.

چاپ قبض

طراحی قبض در ارومیه

قالب های زیادی برای چاپ قبض در ارومیه وجود دارد بنابراین شما می توانید این نمونه ها را مشاهده کرده و مدل سازگار با کسب و کار خودتان را انتخاب کنید. شما می توانید از خدمات طراحی قبض اختصاصی و منحصر به فرد در چاپ چاپ اانصار استفاده کنید. این کار علاوه بر بهبود روند ارائه کالا و خدمات به مشتری و تسریع در روند کار، موجب ایجاد احساس رضایت در مشتری می شود. رسید های کاغذی به شکل رنگی و غیر رنگی در ابعاد مختلف طراحی می شوند که به طور کلی همه آنها شامل بخش‌هایی مثل نام و کسب و کار شما، شماره رسید، تاریخ پرداخت، روش پرداخت، مبلغ ودیعه، مبلغ باقی مانده و مبلغ کل هستند. شما می توانید به راحتی به شکل آنلاین و غیرحضوری درخواست طراحی قبض کنید و در سریع ترین زمان ممکن خدمات مورد نظر را در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید. دقت کنید که طراحی قبض اختصاصی شما مطابق با سلیقه خودتان انجام می شود.

طراحی قبض

انواع قبض در چاپ انصار

در ادامه به بررسی انواع پرکاربرد قبض ها می پردازیم.

  • قبض رسید کاربن لس

این نوع از قبض ها بدون نیاز به قرار دادن کاربن بین برگ ها قابل استفاده است.

این نوع قبض ها جزو پر مصرف ترین انواع رسید های کاغذی از لحاظ چاپ فاکتور است و در واقع همان کار کاغذ کاربن را انجام می دهد.

  • قبض رسید تحریر

این مدل قبض ها جزو ارزانترین نوع رسید های کاغذی در بازار است.

برای کپی کردن نیازمند استفاده از کاربن برای این مدل قبض ها هستید.

رسید هایی که با کاغذ تحریر چاپ می‌شوند به نسبت چاپ قبض ها با کاربن لس کیفیت بالاتری دارند.

چاپ قبض در ارومیه

چرای استفاده از رسیدهای کاغذی

همان طور که تاکنون متوجه شدید تحویل قبض به مشتریان و افرادی که کالا و خدمات شما را خریداری کرده اند جزو واجبات یک کسب و کار است. امروزه کمتر فروشنده ای پیدا می شود که بر اساس توافق زبانی محصول یا خدماتی را ارائه کند. علاوه بر آن دیگر هیچ خریداری حاضر نیست بدون دریافت رسید و مدرک که نشان دهنده ی موظف بودن شما به انجام خدمات یا تحویل کالا است، وجهی را پرداخت کند. با توجه به این مسائل چاپ انواع قبض و رسید ها بیش از گذشته برای معاملات مختلف اهمیت دارد.

این قبض ها به طور کاملاً شفاف و واضح مشخص می‌کنند که فرد مورد نظر چه زمانی، از چه طریقی و به چه مقدار حق الزحمه دریافت یک کالا و خدمات را پرداخت کرده است. پس با توجه به مسائلی که گفته شد هنوز هم مردم زیادی علاقه مند به دریافت رسید کاغذی هستند در نتیجه اگر شما کسب و کار مشابهی دارید باید برای کسب رضایت و اعتماد مشتری اقدام به چاپ قبض و رسید های کاغذی کنید.

ابعاد و خدمات چاپ قبض

به طور معمول قبوض مختلف در سایز A5 ( 14.5 × 21 ) و یا 10 × 21 به شکل افقی چاپ می شوند. این قبض‌ها به شکل تک نسخه هستند و یک سوم آن برای فروشنده و دو سوم آن با استفاده از پرفراژ جدا می ‌شود و به خریدار کالا یا محصول تحویل می گردد. از جمله خدمات قبض می توان به شماره، پرفراژ و صحافی منگنه اشاره کرد. همچنین قابلیت چاپ قبض ها و رسید های مختلف تا طول حداکثر ۴۲ سانت به شکل تک رنگ و تمام رنگ با حداقل تعداد چاپ ۱۰۰ عدد و نامحدود امکان پذیر است.

قیمت چاپ قبض در ارومیه

برای بسیاری از صاحبان کسب و کار، کارایی و هزینه چاپ قبض در ارومیه اهمیت بسیاری دارد.

به طور کلی قیمت چاپ دسته قبض به عوامل مختلفی از جمله موارد زیر بستگی دارد:

  • رنگی یا غیررنگی بودن قبض
  • اندازه کاغذ قبض
  • دستگاه استفاده ‌شده برای چاپ
  • میزان و کیفیت مواد مصرفی مانند جوهر و کاغذ قبض
  • تعداد و تیراژ قبض
  • میزان ضایعات کاغذ
  • سفارشی و شخصی‌سازی‌شدن قبض
  • فوری ‌بودن یا نبودن زمان تحویل

در بسیاری از مواقع هزینه های طراحی قبض موجب افزایش هزینه خدمات هم می گردد.