طراحی لوگو در ارومیه

حتما شما کسب و کارهای بزرگی را می‌شناسید و در هنگام آمدن نام آنها، سریعا لوگوی این برند ها در ذهن شما نقش می‌بندد. طراحی لوگو در ارومیه مهمترین چیزی است که صاحبان کسب و کارها به آن توجه دارند.

هرچه قدر اصول طراحی بیشتر رعایت شود، خروجی کار بهتر خواهد بود. استفاده از لوگو در برند سازی محصولات و خدمات بسیار اهمیت دارد. طراحی لوگو در ارومیه همان چیزی است که بسیاری از برند ها به دنبال آن هستند.

می‌خواهیم در ادامه ضمن معرفی لوگو، به ویژگی‌ها و مزایای آن بپردازیم. قابل ذکر است که سایت انصار پرینت در این زمینه می‌تواند خدمات کامل‌تر و حرفه‌ای برای شما ارائه دهد. پس لازم است از خدمات انصار پرینت هم مطالبی ارائه دهیم.

اهمیت طراحی لوگو در چیست؟

همیشه محتوای تصویری نسبت به محتوای متنی، ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطب دارد. برندی در نظر بگیرید که تنها اسم خود را به مخاطبانش نشان می‌دهد، به یاد داشتن این اسم شاید کمی دشوار باشد، اما همین اسم به شکل تصویری بهتر می‌توان در ذهن افراد حک شود.

تجربه ثابت کرده وجود لوگو در جذب مشتری و مراجعه آنها نقش بسیار مهمی دارد. به همین خاطر است که امروزه تمامی کسب و کارها در شروع فعالیت خود، اقدام به طراحی لوگو می‌کنند.

حال در این میان زیبایی طراحی، سادگی، استفاده از رنگ و فونت جذاب، طراحی اشکال خارق العاده و مفهومی هر کدام به نوبه خود می‌تواند تاثیر بیشتری در عملکرد لوگو برای برند سازی داشته باشد.

برند سازی با طراحی لوگو در ارومیه

شما با لوگوی کاری خود تصویری از کسب و کار خود را در ذهن مخاطبان ایجاد می کنید و باعث شناخت آن ها از خود می شوید. پس انکار ناپذیر است که این فرآیند بخشی از مرحله ی برند سازی بوده و باید توجه ویژه تری به آن داشت. بهتر است برای دست یابی یه یک نتیجه ی عالی، چندین پیامی که قصد دارید توسط لوگوی کاری خود به مخاطبان انتقال نمایید را به طراح مدنظر اطلاع دهید تا او با داشتن دید کلی بر همه ی آن ها بتواند بهترین نتیجه را به شما ارائه دهد.

مفاهیمی که شما به عنوان سفارش دهنده به طراح مربوطه گزارش می دهید، می توانند مرتبط با فلسفه ی پیدایش و ایجاد کسب و کار شما باشند، پس با حوصله جزئیات را برای او شرح دهید.

در واقع یکی از وظایف طراح این است که، هنر انتقال هر پیامی را با طرح های خود داشته باشد و بتواند به راحتی به هر کدام از آن ها اشاره نماید.

هزینه ی طراحی لوگو در ارومیه

این هزینه طبق بررسی عوامل مختلفی مشخص شده و بر اساس نوع و نام برند مربوطه و بر طبق توافقی بین طراح و کارفرما تعیین می شود. البته لازم است بدانید که داشتن یک لوگوی اختصاصی بسیار ارزشمند بوده و با توجه به سود دهی آن در بلند مدت، نمی توان از آن به عنوان یک هزینه یاد کرد.

اگر بخواهید یک لوگویی با طرح ساده داشته باشید، به طور حتم هزینه‌های کمتری هم برای این طراحی پرداخت می‌کنید. اما کسانی هستند که طراحی لوگو برای آنها خیلی اهمیت دارد و به دنبال طراحی‌های اختصاصی و مفهومی با برند خود هستند. در این شرایط باید هزینه‌های بیشتری هم برای طراحی لوگو بپردازند.

مزایای کلی داشتن یک لوگو در ارومیه

 • تاثیر بسیار چشم گیر بر فرآیند برند سازی
 • ارائه ی هویت به کسب و کار شما
 • ارائه ی فرصت رقابت در بازارهای داخلی و خارجی
 • ارزش دهی بیش از پیش به خدمات تجاری شما
 • متمایز سایزی کسب و کارتان در بین سایر رقبا
 • کمک به اعتماد سازی در ذهن مشتریان
 • استفاده از آن در تبلیغات مختلف
 • قابلیت ثبت لوگو و کمک به رونق کسب و کار شما

کاربردهای لوگو در برند سازی کسب و کارها

استفاده از لوگو می‌تواند برای گسترش کسب و کار شما نقش مهمی داشته باشد، اما چه نوع کسب و کارهایی می‌تواند از طراحی لوگو استفاده کنند؟ تمامی صاحبان کسب و کار برای بهتر دیده شدن برند خود از لوگو استفاده می‌کنند.

وب سایت‌های فعال در حوزه‌های مختلف، تولید کنندگان و عرضه کنندگان محصولات، مراکز ارائه خدمات از مهمترین حوزه‌هایی هستند که اقدام به طراحی لوگو می‌کنند.

فرآیند تحقیقاتی لازم برای طراحی لوگو در ارومیه

ممکن است برای شما هم این سوال به وجود آمده باشد که نحوه ی کار طراحان حرفه ای به چه شکل بوده و آن ها چگونه این مسیر را می پیمایند. در ادامه می خواهیم شما را با برخی از مراحل این کار آشنا کرده و برخی نکات مرتبط با آن را به شما بیاموزیم.

ایجاد تفهیم نامه یا بریف برای طراحی

 • جمع آوری اطلاعات
 • درک انتظارات مشتریان
 • سنجیدن تمامی جوانب کار

پژوهش و تحقیق در راستای انتظارات مشتریان

 • مشخص کردن نوع کسب و کار
 • بررسی صنعت مربوط با کسب و کار
 • آنالیز فعالیت برند

پژوهش بصری

 • انجام تحقیق در مورد سبک طراحی
 • در نظر گرفتن تمامی پارامترهای مربوط در طراحی ایده آل

ایجاد طرح اولیه کار

 • ایجاد یک طرح اولیه براساس نتایج حاصله
 • استفاده از نرم افزارها و فاکتورهای مربوطه برای ایجاد طرح

جای دهی فاکتورهای مختلف در طرح

 • تعیین محلمحل دقیق فاکتور ها و عناصر مختلف در طرح
 • انجام بررسی اجمالی ظاهر طرح

نمایش طرح ایجاد شده به مشتری

و در انتها، کار نهایی انجام شده در اختیار مشتری قرار می گیرد تا تغییرات لازم بنا به درخواست او در آن اعمال شود.

انواع طراحی لوگو در ارومیه

 1. طراحی لوگو تایپ
 2. لوگو سمبلیک
 3. لوگو آبستره
 4. طراحی لوگو تصویری

امروزه با رواج روش های گوناگون برای تبلیغات و استفاده ی مستمر از لوگوهای کاری در انواع تبلیغات، نیاز است که بسیار در زمینه ی انتخاب و ایجاد آن حساسیت به خرج داده تا به طرحی دست یابید که در طولانی مدت از زیبایی و چشم گیر بودن آن کاسته نشده و دلتان نخواهد که آن را تغییر دهید.

سفارش به روز ترین نمونه ها در سایت چاپ انصار ارومیه با کیفیت عالی و کمترین هزینه برای همگان امکان پذیر است. طراحان با تجربه ی ما، با بکارگیری به روزترین روش ها و نرم افزارهای طراحی می توانند در راستای خدمت رسانی به شما عمل نمایند.

عناصر اصلی طراحی لوگو در ارومیه

 • تایپوگرافی (نویسه نگاری): استفاده از حروف، کلمات و اشکال
 • تجسم: استفاده از آیکون های نماد و اشکال خاص
 • رنگ: رنگ متناسب با لوگو
 • بافت یا زمینه کاربردی لوگو: به کار بردن بافت زمینه ای متناسب با سبک لوگو
 • ساکن و یا متحرک بودن لوگو: انتخاب لوگوهای ساده یا لوگوهای متحرک ( لوگوموشن ها)

یک لوگوی خوب که که در ارومیه به شما ارائه میدهیم، چه ویژگی هایی دارد؟

 1. بکارگیری طرح های ساده و اولویت قرار دادن طرح های نسبتا خلوت و کم، تا بتوانیم به راحتی طرح خود در ذهن سایرین ماندگارسازیم.
 2. بهره بردن از رنگ های متناسب با هم در فرآیند طراحی جهت خلق تاثیر گذارترین طرح، تا بتوانیم به بهره گیری از علم روانشناسی رنگ ها، تاثیر لوگوی کاری خود را بر ذهن مخاطب افزایش دهیم.
 3. ایجاد یک طرح هوشمندانه و قرارگیری خلاقانه ی تمامی موارد در کنار هم، که می تواند سبب تمایز شما از سایز رقبا شود.
 4. بهره گیری از نام برند مربوطه در طراحی، زیرا گاهی نام یک برند به تنهایی معرف کاملی برای آن بوده و نیاز است که به حتم از آن استفاده شود.
 5. به کارگیری از طرح های خاص در فرآیند طراحی، جهت به فکر فرو بردن مخاطبان و درگیر سازی ذهن آن ها با پیام لوگوی کاری ما
 6. به کار بردن پیام و داستان کوتاه با برند ها در لوگوی کاری آن ها، که می تواند از جمله روش های خلاقانه ی دیگر باشد که به کمک آن بتوانید نمونه ی خاصی را برای خود خلق نمایید.
 7. و در نهایت اختیار عمل دادن به طراح، بدین صورت برای خلاقیت او فیلتری قرار نداده و او با دستی باز می تواند به طراحی بپردازد.

منظور از لوگو چیست؟

لوگو در کلمه به معنای نشانه یا سمبل است که در کشور های خارجی به آن آرم هم می گویند. لوگو برای معرفی یک برند، کسب و کار، یک شرکت و حتی یک شخصی ساخته می شود.

لوگو ها عموما گرافیکی هستند اما اگر شما تمایل داشته باشید می توان آن را با کمک نرم افزار های دیگری هم طراحی کرد. برای مثال می توان لوگو را با استفاده از ادوب ایلیسریتور، فتوشاپ و بسیاری از نرم افزار های این چنینی طراحی کرد.

لوگو در معنای نهفته به نوعی هویت یک برند ترجمه می شود. معمولا افراد طراح سعی می کنند برای طراحی لوگو هر شرکت و مجموعه، به نوع کسب و کار و هویت پنهان درون آن و ویژگی های بارزی که ان مجموعه دارد بپردازند. حتی برخی از طرح های لوگو سعی می کنند در زمان طراحی، نام مجموعه را با فونتی خاص در لوگو به کار ببرند.

شاخصه های یک طراحی لوگو حرفه ای

 • توجه به جزئیات
 • تداعی شدن در ذهن مخاطب
 • رنگ برند مد نظر

سفارش طراحی لوگو در ارومیه از انصار پرینت

اگر به دنبال طراحی لوگو در ارومیه با بهترین فاکتور ها و حرفه ای ترین شاخصه ها هستید، پیشنهاد می کنیم همین حالا سفارش طراحی لوگو در ارومیه را به مجموعه معتبر انصار پرینت واگذار کنید.

انصار پرینت یکی از بزرگ ترین مجموعه های طراحی و چاپ لوگو را در اختیار دارد. این مجموعه برای طراحی لوگو مخصوص برند شما، از بهترین طراحان و با تجربه ترین افراد استفاده می کند.

علاوه بر در نظر گرفتن شاخص های استاندارد، در تیم انصار چاپ طراحی لوگو در ارومیه برای افرادی که در این شهر ساکن هستند، با کمترین هزینه ممکن و با نهایت تخفیف انجام خواهد شد.

نحوه سفارش طراحی لوگو در انصار پرینت به صورت:  حضوری،  تلفنی و یا از طریق وب سایت آن است.

جمع بندی

طراح لوگو برای هر مجموعه ای باعث افزایش اعتماد مشتریان به آن مجموعه خواهد شد. داشتن نماد به کلی در روابط شما با مشتریان تاثیر گذار خواهد بود به همین خاطر است که طراحی لوگو در ارومیه و دیگر شهر های کشورمان را تا این حد توصیه می کنیم.